2019 M. GRUODIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI DALYVAVO EDUKACINĖJE – KALĖDINĖJE IŠVYKOJE ROKIŠKYJE

2019-12-19 d. Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, kartu su pedagogais ir tėveliais  dalyvavo  edukacinėje - Kalėdinėje išvykoje. Rokiškio krašto muziejaus  organizuotoje edukacijoje ragavome, dekoravome Kalėdinius meduolius, juos pakavome ir vežėme lauktuves vieni artimiems draugams, kiti - namiškiams. Nors edukacijos metu vaikams buvo sunkoka išspausti glazūrą, bet, padėdami vieni kitiems, tai įveikėme. Ir, be abejo, Kalėdinę šventę vainikavo Kalėdų senelio atėjimas, dainos mokymas, dovanų dalinimas.

Ačiū dalyvavusiems tėveliams ir vienam seneliui!.

Tradicijos ir vertybės, gebėjimas spręsti čia ir dabar iškylančias problemas, pasitaikančius nesklandumus (juk kartais to numatyti ar išvengti neįmanoma) pirmiausiai yra formuojamos šeimoje. Ir jei yra tėvų pozityvus požiūris,  geranoriškumu pagrįstas bendravimas, tai ir problemų sprendimai bus kūrybiški, geri. O ir nuotaika niekam nesubjurs... Juk svarbu pasibūti kartu, pakalbėti, pasidžiaugti tuo, kas šiais metais buvo gera, pamiršti, atleisti už tai, kas buvo ne taip. Juk čia  - Kalėdinio laikotarpio esmė!