2020 M. KOVAS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI VYKO Į UTENOS POLICIJOS KOMISARIATĄ

2020-03-03 dieną specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, kartu su Utenos Dienos centru "Draugystė" ,vyko į Utenos Policijos komisariatą. Prevencinio renginio metu jie pagilino žinias apie saugų eismą, buvo sudaryta galimybė apžiūrėti iš arti policijos automobilį, pakalbėti per garsiakalbį, susipažinti su greičio matavimo prietaisais. Antrojoje dalyje -  kinologo šuns pasirodymas. Mokiniai stebėjo kaip šuo laikosi komandų, kaip suranda paslėptą daiktą. Vaikai kinologo daug klausinėjo, daugelis išreiškė norą tapti kinologais, o trečioji dalis - supažindinimas su pirštų atspaudų paėmimu, policininko pasakojimas apie tai, kai kurie ne tik pirštų, bet ir visos rankos atspaudus pasidarė.

Šis Utenos Policijos komisariato pareigūnės D. Maselskienės ir Utenos specialiosios mokyklos - daugiafunkcio centro specialiojo ugdymo skyriaus socialinės pedagogės R. Kardonienės organizuotas renginys suteikė vaikams ne tik papildomų žinių, bet ir motyvavo gerai elgtis, suteikė daug gerų emocijų, sužadino žingeidumą.