2020 M. KOVAS. LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS

Kovo 11 – oji yra mūsų laisvės diena.
Nepaliaukime ir toliau siekti savo tikslų,
pasitikėti vieni kitais,
nes kartu mes – stipresni.

Specialiojo ugdymo skyriuje buvo paminėta  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Mokiniai kieme klausėsi himno, vėliau lankėsi Krašuonos Ąžuolų giraitėje pasodintoje Lietuvos valstybingumo tūkstantmečiui pažymėti. Žiūrėjo kaip užaugo ąžuolai, kaip gražiai sutvarkytas parkas, nutiesti takeliai, o medžiuose sukeltuose inkiluose čiulba  varnėnai ir džiaugėsi, kad gera gyventi mūsų šalyje. Grįžę mokyklos kieme išrašė ir dekoravo  žodį LIETUVA.
Minėdami trisdešimtąsias Nepriklausomybės atkūrimo metines, Socialinės globos ir Dienos socialinės priežiūros ir globos skyrių lankytojai ir gyventojai rinkosi salėje, iškilmingai giedojo Lietuvos Respublikos himną, žiūrėjo filmą apie Nepriklausomybės atkūrimą, šoko liaudiškus šokius (vad. R. Malinauskaitė).
Po pietų Socialinės globos skyriaus gyventojų teatro grupė lankėsi Utenos R. Šaltenio progimnazijos, Antalgės filiale. Dalyvavo Kovo 11 – osios minėjimui skirtame renginyje, kur parodė spektaklį „Kaip piemenys ganydavo“ (Vad. D. Vaišnorienė). Po spektaklio visi renginio dalyviai vaišinosi arbata, bendravo.