IŠVYKA Į SUDEIKIUS

2021 m. gegužės 26 d. „Versmės“ skyriaus mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Sudeikius, kur pagal „Sveikatiados“ projektą dalyvavome konkurse „Pusryčių fiesta 2021“. Kai kurie pusryčius atsinešė iš namų, kai kurie juos pasiruošė mokykloje. Pasiėmę gerą nuotaiką palydove, išvykome į gamtą. Prie Alaušo ežero įrengtoje poilsiavietėje pusryčiaudami aptarėme kas, kokį ir kodėl pusryčių patiekalą gamino, kiek tą darė savarankiškai, kuo jis vertingas, naudingas. Vėliau gėrėjomės gamtos vaizdais, klausėmės paukščių balsų. Girdėjome ir didžiojo baublio balsą! Mėgavomės žaluma, geru oru, vandeniu. Po sočių pusryčių išbandėme basų kojų takelį, darėme mankštą treniruokliais ir be jų, žaidėme krepšinį. Grįžome truputį pavargę, bet linksmi, nes gera nuotaika mus lydėjo visos išvykos/iškylos metu.