2017 M. KOVAS. IŠKOVOTAS MEDALIS LIETUVOS SLIDINĖJIMO ČEMPIONATE

2017 m. kovo 11-12 dienomis Ignalinoje Lietuvos Žiemos sporto centre vyko Lietuvos slidinėjimo čempionato pabaigtuvės. Čia gerai rungtyniavo ir Utenos specialiosios mokyklos  - daugiafunkcio centro slidininkai. Komandinio sprinto rungtyje Rūta Tuskenytė ir Aušra Burbulytė M-21 amžiaus grupėje užėmė antrąją o bendroje moterų grupėje penktąją vietas. Vyrai rungtyniavo kukliau ir užėmė dešimtuko pabaigoje. Kovo 12 dieną vyko individualios rungtys klasikiniu slidinėjimo stiliumi. 5,4 km. distancijoje M-21 grupėje Rūta Tuskenytė užėmė trečiąją vietą ir pelnė bronzos medalį. Dėl sudėtingų oro sąlygų kiti Centro slidininkai nerungtyniavo. Kovo 14 d. Lietuvos specialiosios olimpiados slidinėjimo, sniegbridininkų ir salės riedulininkų rinktinės išvyksta į Pasaulio Specialiosios olimpiados žiemos žaidynes Austrijoje.