2017 M. SPALIS. UTENIŠKIŲ LAIMĖJIMAI LIETUVOS SO RUDENS KROSO VARŽYBOSE KAZLŲ RŪDOJE

Baigiantis vasaros sezono varžyboms Kazlų Rūdos miesto parke vyko Lietuvos specialiosios olimpiados  rudens kroso čempionatas. Gerai pasiruošusi Utenos specialiosios mokyklos -daugiafunkcio centro ir Utenos sporto klubo komanda čempionate iškovojo  4 aukso 2 sidabro ir  1 bronzos medalius.

Lietuvos SO kroso čempionais tapo;

1500 m. distancijoje moksleivių ir jaunimo grupėse Arūnas Martinonis ir Tadas Vainius.

500 m. nuotolio bėgime nugalėjo Lina Šumskytė, o Kristina Martinonytė iškovojo sidabro medalį. Kristina Vaikutytė iškovojo bronzą.

Vyrų grupėje šiame nuotolyje sidabro medalį pelnė Erik Garbul.

Merginų grupėje 1000 m. distancijoje užtikrintai pergalę laimėjo Aušra Burbulytė ir pirmąjį kartą tapo Lietuvos čempione.

Komanda varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojas-treneris ekspertas Zenonas Misiūnas

Po šių varžybų bus pradėta komplektuoti Lietuvos SO rintinė, kuri Abu Dabyje dalyvaus pasaulio SO vasaros žaidynėse. Neabejotinai Lietuvos lengvaatlečių rinktinės pagrindą sudarys uteniškiai.