2016 M. SPALIS. CENTRE LANKĖSI DAINŲ IR ŠOKIŲ ANSAMBLIS „VIEVERSA“

2016-10-12 d. specialiojo ugdymo skyriuje kasdienybę  praskaidrino Utenos Kultūros centro dainų ir šokių ansamblio "Vieversa" apsilankymas. Vaikai atidžiai klausėsi dainų, atsakinėjo į "Vieversos" pedagogių užduotus klausimus, stebėjo šokius. Dainininkus ir šokėjus taip pat stebėjo ir kai kurie  jų tėveliai. "Vieversos" vaikai ne tik šoko ir dainavo, bet ir atnešė mūsų skyriaus vaikučiams dovanų - po savos gamybos atviruką - linkėjimą. Na, o žiūrovai, žinoma, negailėjo aplodismentų. O ir gautais linkėjimais labai džiaugėsi.

Tad už šią gražią šventę ir už tai, kad vaikus paruošė (prieš atvykstant kalbėjosi su jais apie negalias ir t. t. )  susitikimui su mumis, nuoširdžiai dėkojame muzikos mokytojoms Laisvidai Pakenienei, Onutei Aleknavičienei ir šokio mokytojai Robertai Macelienei.