2016 M. SPALIS. SOCIALINĖS GLOBOS SKYRIUS ŠVENČIA 15 METŲ JUBILIEJŲ

2001 m. spalio mėnesį, tuometinėje Utenos specialiojoje internatinėje mokykloje buvo įkurtas Neformaliojo mokymo, darbinio ugdymo ir užimtumo skyrius protinę arba kompleksinę negalią turintiems jaunuoliams. Mokykla buvo reorganizuota ir pavadinta Utenos specialiojo ugdymo ir užimtumo centru.

2012 metais įvyko dar viena reorganizacija ir centras tapo Utenos specialiąja mokykla – daugiafunkciu centru.

Kaip teigia centro direktorius Z. Misiūnas, pradžia buvo sunki ir neaiški. – Kūrėmės turėdami miglotą skyriaus viziją ir didžiulį norą padėti neįgaliems jaunuoliams ir jų tėvams.

Į naujai įkurtą skyrių atėjo dirbti ir jaunos, ką tik baigusios mokslus Utenos kolegijoje, darbuotojos.

Metai po metų centras plėtėsi, šiuo metu veikia  2 suaugusiųjų skyriai: Dienos socialinės priežiūros ir globos, bei Socialinės priežiūros. Pirmąjį skyrių lanko 19 lankytojų, o Socialinės priežiūros skyriuje gyvena 26 gyventojai.

Skyriaus 15 metų jubiliejaus proga socialinei darbuotojai D. Vaišnorienei, socialinio darbuotojo padėjėjoms D. Survilienei, N. Audickaitei  buvo įteikti Utenos savivaldybės mero padėkos raštai.

Centro direktoriaus padėkos raštaui buvo įteikti: I. Šarkauskienai, A. Stankevičienei, J. Lukauskienei, Ž. Pažusienei, M. Baltaduonienei, R. Kulienei. Šios darbuotojos dirba centre nuo pat skyriaus atidarymo dienos.

Už ilgametį, nuoširdų, iniciatyvų darbą su negalią turinčiais žmonėmis, gerinant jų gyvenimo kokybę, kolektyvui dėkojo centro direktorius Z. Misiūnas, pavaduotoja Socialinei priežiūrai ir globai V. Rastenienė.