2016 M. LAPKRITIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS TEATRO STUDIJOS MOKINIAI DALYVAVO RESPUBLIKINIAME MENŲ FESTYVALYJE „SPALVOS“ ROKIŠKYJE

Lapkričio 10 d. ankstų rytą  vienuolika  teatro studijos mokinių, lydimi vyr. soc. pedagogės R. Kardonienės, mokytojų V. Žitkevičienės ir S. Petravičienės išvyko į Rokiškį pasirodyti Respublikiniame menų festivalyje „Spalvos“, kur susirinko 90 dalyvių  iš Šiaulių, Ukmergės, Molėtų, Zarasų, Kazlų Rūdos, Pasvalio, Rokiškio ir Utenos specialiojo ugdymo įstaigų. Mūsų mokiniai smagiai suvaidino lietuvių liaudies pasaką „Jaučio trobelė“ aukštaitiška tarme ir stebėjo kitų dalyvių pasirodymus Rokiškio kultūros centro didžiojoje scenoje. Smagu, kad vaikai nepabūgo profesionalios scenos, rampos šviesių ir labai džiaugėsi galėdami vaidinti panašiems į juos žiūrovams, kurie juos sutiko labai geranoriškai. Tai buvo labai naudinga ugdanti patirtis. Po pietų vaikai kūrė bendrą aplikaciją „Spalvos“, žaidė, šoko, žiūrėjo kino filmą, o tuo tarpu visų ugdymo įstaigų pedagogai galėjo pasidalinti gerąja meninio ugdymo patirtimi, užmegzti ryšius tolimesniam bendradarbiavimui, su viltimi susitikti ir kitais metais Rokiškyje.