2016 M. LAPKRITIS. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI MINĖJO TOLERANCIJOS DIENĄ

2016-11-16 d. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai minėjo Tolerancijos dieną. Ją šventė kartu su Utenos Kolegijos studentais ir R. Šaltenio progimnazijos mokiniais. Studentai vaikams padėjo daryti Tolerancijos dienos simbolį - paukštį. Apsibraižę vietoj trafaretų kiekvienas savo rankeles, darė  paukštelius. Kadangi esame visi skirtingi, paukšteliai irgi gavosi įvairiaspalviai, - o kai kurie ir balti liko. Toleruojame ir tokius :)

Na, o mokytojos S. Petravičienės  Teatro studiją lankantys mokiniai savo spektakliuką "Jaučio trobelė" rodė mus pasikvietusius R. Šaltenio progimnazijos vaikams. Artistai džiūgavo ne tik dėl išvykos, galimybės pabendrauti su bendraamžiais kitoje aplinkoje,  bet ir dėl gautų dovanų. Kiekvienas vaidinęs vaikas gavo po progimnazijos mokinių iškirptą Tolerancijos paukštį. Tikimės, kad Tolerancijos paukščiai savo sparnu palies kiekvieną ne tik vaiką, bet ir suaugusįjį, kas juos padarys atlaidesniais, geresniais, paslaugesniais.