2017 M. GEGUŽĖS 10 D. DALYVAVOME NEĮGALIŲJŲ TEATRO FESTIVALYJE „ŠIRDYS VILČIAI PLAKA“

Gegužės 10 dieną socialinės globos skyriaus gyventojų teatro trupė, vadovaujama socialinės darbuotojos Danutės Vaišnorienės dalyvavo Panevėžyje vykusiame XXI- jame neįgaliųjų teatro festivalyje „ Širdys vilčiai plaka“. Festivalyje dalyvavo Kėdainių, Molėtų rajono Kijėlių, Panevėžio, Pasvalio, Ukmergės, Skaudvilės bei Rygos specialiosios mokyklos. Festivalyje pristatėme pantomimos spektaklį „Kiemo istorijos“. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkomis bei dovanėlėmis.

Džiaugiamės besitęsiančiu bendradarbiavimu su Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centru ir tuo, jog dalyvavimas šiame festivalyje jau tapo gražia tradicija.