2017 M. GEGUŽĖS 30 D. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIŲ IŠVYKA Į SALDUTIŠKIO KAIMĄ

Štai prabėgo dar vieni mokslo metai. Visi išsiilgę vasaros atostogų ir sunkiai besusikaupia mokomosioms veikloms. Todėl 2017-05-30 d. specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai vietoje įprastinės mokslo metų užbaigimo šventės su dainomis ir šokiais, pasirinkome išvyką į Saldutiškio k., Utenos r., kurios metu pedagogai ir vaikai galėjo pabendrauti su tėveliais, pasidžiaugti vaikų pasiekimais arba aptarti kaip galima būtų pagerinti ugdymo rezultatus. Žinoma, aptarėme ir "namų darbus" vasaros atostogų metu, kad nepasimirštų įgyti įgūdžiai, o kai kuriems - būtina dienotvarkė.

Vaikai smalsiai ir noriai susipažino su "Triušiukų slėnio" ūkiu, mažieji jojo poniuku. Po to tie, kas norėjo, žaidė žaidimų aikštelėje: "kapstėsi" smėlio dėžėje, suposi, šokinėjo ant batuto, bėgiojo. Ir, žinoma, nebuvo pamiršti ir pietūs gamtoje. Mūsų rūpestinga vyr. virėja Asta vaikams įdėjo sumuštinių, sulčių, sausainių. Todėl visi buvo sotūs, truputėlį pavargę, bet linksmi.

Dieną prieš išvyką, su vaikais vyko pokalbis apie saugią vasarą. Tikimės, kad jie įsiminė informaciją apie saugų elgesį vandenyje, važinėjantis dviračiais ir žaidimus kamuoliu prie gatvių ir automobilių aikštelių. ​