2017 M. RUGSĖJIS. RUDENS ŠVENTĖ „AUKSINIS DŽIAUGSMAS“ SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIUJE

Gražų, saulėtą rugsėjo rytmetį centro mokiniai rinkosi po gelstančiais klevais. Čia juos sukvietė mokytojos Vida ir Skaidrė, kad pasikalbėtų apie rudenį, jo dosnias dovanas. Šių metų derlius tikrai neblogas: vaikai papasakojo ką jau surinko daržuose, soduose ir miškuose. Tai ir bulvės, morkos, kopūstai, obuoliai, slyvos ir, žinoma, grybai bei kitos gėrybės. Mokytoja Vida atkreipė dėmesį, kad žalių medžių lapai nebe žali. O kokie jie? Margi, spalvoti, raštuoti – nėra dviejų vienodų lapų kaip ir vienodų žmogaus gyvenimų – visi jie unikalūs ir nepakartojami. Mokiniai rinko lapus, vėrė juos ant pagaliukų ir iš jų formavo saulę – išeinančios vasaros simbolį, juk lapai ne tik šiukšlės ar trąša, bet ir šauni ekologiška medžiaga žaidimams.