2020 M. VASARIS. LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENOS PAMINĖJIMAS UTENOS SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE – DAUGIAFUNKCIAME CENTRE

Specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Vasario 16 dieną. Jie piešė piešinius, kūrė širdelę iš spalvotų rankų trafaretukų, klausėsi mokytojų pasakojimo bei žiūrėjo filmą apie laisvės gynėjus

Socialinės globos skyriaus gyventojai bei Dienos socialinės priežiūros ir globos skyriaus gyventojai taip pat minėjo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiai progai paminėti buvo surengtas mylios bėgimas ir piešinių parodėlė tema „Šitą žemę man likimas dovanojo...“

Po pietų visi linksmai šėlo Valentino dienos diskotekoje, bendravo, dalino vieni kitiems širdeles, vaišinosi užkandžiais.