Paminėjome Tolerancijos dieną

2022 m. lapkričio 16 dieną minėjome Tolerancijos dieną. Vaikai piešė namelius, pasakojo apie savuosius, šeimos narių bendravimą. Bandėme diskutuoti, nuo ko priklauso namų jaukumas, kada juose gera gyventi, norisi būti. Paveikslėliuose buvo surašytos savybės, kurias, vaikai, pasirinko ir suklijavo į nupieštų namelių langus savo nuožiūra (kas namuose turėtų gyventi: laimė, draugystė, meilė, džiaugsmas ir pan.). Na, o vyresnieji, socialinių įgūdžių klasės mokinių nameliai - karpiniai papuošė vienos iš klasių langą.

Po pietų, Teatro studiją lankančių mokinių grupė vyko į Antalgės k., Utenos r. esantį vaikų dienos centrą. Ten jie parodė spektakliuką „Melagių klasė“. Taip pat sužydėjo ir lapeliais pasipuošė Draugystės medis.