Vasario 6 dieną minima saugesnio interneto diena

Daugelis nebeįsivaizduojame savo gyvenimo be interneto: informacija, mokymasis, pramogos, prekyba, bendravimas - viską galime rasti žiniatinklyje. Tai - pasaulio dalis, kuri ir vaikus ir suaugusius traukia, žavi, stebina, tačiau, kartais ir gąsdina. Kiek laiko galime praleisti internete? Kaip bendrauti ir saugiai jame naršyti ? Ar yra internetinių piktavalių ir kaip nuo tokių apsisaugoti? Virusai, ugniasienės, troliai, melagienos... kaip elgtis? Šiuos ir kitus klausimus nagrinėjo mūsų mokiniai, dalijosi savo patirtimis internete. Mokiniams buvo pristatytas projektas „Draugiškas internetas". Po to visi aptarė žiūrėtą filmuką kaip saugiai bendrauti internete, atliko testą „Ar esi saugus internete", žaidė žaidimą „Interland" ir piešė draugiško interneto simbolį - meškutį.