2017 M. GEGUŽĖS 9 D. SPORTININKŲ PAGERBIMAS UTENOS SAVIVALDYBĖJE

539d4e4b630f200ff09ca13c29fec7e1 XL2017 m. gegužės 9 d. Utenos savivaldybėje buvo pagerbti Utenos specialiosios mokyklos – daugiafunkcio centro, Socialinės globos skyriaus gyventojai: Aurimas Jasiulionis, Rūta Tuskenytė, Erik Garbul, Jonas Urbanovičius, Aušra Burbulytė, Arūnas Martinonis.

Šie asmenys, kovo mėnesį Austrijoje, vykusiose Pasaulio specialiosios olimpiados žiemos žaidynėse, iškovojo 7 aukso, 3 sidabro ir 2 bronzos medalius.

Atletus atlydėjo Centro direktorius Zenonas Misiūnas ir direktoriaus pavaduotoja socialinei priežiūrai ir globai Vilgelmina Rastenienė.

Sportininkus sveikinęs Utenos rajono savivaldybės meras Alvydas Katinas visiems įteikė padėkos raštus ir piniginę premiją. Meras džiaugėsi pasiektais rezultatais, dėkojo už Lietuvos ir mūsų Utenos miesto garsinimą visame pasaulyje.

Atletus sveikino ir dėkojo už parvežtus į Uteną medalius rajono Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Romualdas Kraulišas. Vedėjo teigimu, mūsų sportininkai savo darbštumu, užsispyrimu, pasiektais rezultatais gali būti pavyzdžiu kitų mokyklų, net gimnazijų moksleiviams.

Susitikimo metu puikiai nusiteikę atletai ir jų treneris dalijosi olimpiados įspūdžiais, prisiminė ir pasakojo smagias istorijas.

O už mero dovanotą piniginę premiją gegužės 23-24 dienomis sportininkai vyks į Birštone esančią „Eglės“ sanatoriją, kurioje bus atliekamos sveikatinimo ir reabilitacijos procedūros.