2016 M. GEGUŽĖ. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI DALYVAVO SOCIALINĖJE AKCIJOJE „PLAUK GARLAIVIU TRAKUOSE“

Stiprindami įstaigų tarpžinybinį bendradarbiavimą, 2016-05-30 d. su specialiojo ugdymo skyriaus mokiniais ir su „Vyturių“ progimnazijos mokiniais, dalyvavome socialinėje akcijoje „Plauk garlaiviu Trakuose“.  Mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Mano kraštas“. Aplankėme Trakų pilį, paplaukiojome garlaiviu „Skaistis“ Galvės ežere, pasigrožėjome Trakų apylinkėmis: Užutrakio dvaro kompozicija, ežero pakrantėmis, prieplaukomis. Užsukome ir paragauti karaimų gaminamų kibinų. O kai kas jų net ir namiškiams dar parvežė. Taip pat lankėmės ir Kernavėje. Kopėme ant piliakalnio, ten pietavome, fotografavomės. Vaikai mokėsi bendrauti tarpusavyje, dalintis maistu, istorijos žiniomis, įžvalgomis. Ačiū „Vyturiukams“ ir jų socialinei pedagogei D. Bražėnienei, kurie kartu su mumis dalinosi maloniomis ekskursijos akimirkomis.