2016 M. GEGUŽĖ. SPECIALIOJO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIAI VYKO Į TRADICINĘ EKSKURSIJĄ

2016-05-26 specialiojo ugdymo skyriaus mokiniai, jų tėvai ir pedagogai vyko į tradicinę ekskursiją, skirtą mokslo metų užbaigimui. Aplankė Dubingių žirgyną, esantį Molėtų r.. Ten matėme lamas, alpakas, kupranugarius, ožkytes, triušiukus, žirgus, stručius. Norintys  galėjo pasivaišinti skania kava ar arbata žirgyne esančioje kavinėje. Pravažiuodami pasigėrėjome vaizdingomis Molėtų rajono apylinkėmis, gamtos prieglobstyje pasisotinome įsidėtais pietumis. O bene labiausiai vaikams patiko žaidimų miestelis, kur jie galėjo nevaržomai pabėgioti, pasiausti, pasisupti, palaipioti. Ir dar: vykome autobusu, kuris vežioja  "JUVENTUS" komandos krepšininkus! Dideliu ir patogiu, su labai šauniu vairuotoju!