Prašymo priimti į mokyklą tvarka ir prašymo forma

Prašymo formą rasite čia>>>

P.S. Tėvai (globėjai), rašydami prašymą dėl vaiko priėmimo mokytis „Versmės“ skyriuje, kartu su prašymu pateikia vaiko asmens dokumento kopiją ir turimas UŠC PPT įvertinimo išvadas (Mokinio specialiųjų ugdymosi poreikių (išskyrus atsirandančius dėl išskirtinių gabumų) pedagoginiu, psichologiniu, medicininiu ir socialiniu pedagoginiu aspektais įvertinimo ir specialiojo ugdymosi skyrimo tvarkos aprašo 7,8 priedus), kitus reikalingus dokumentus.

Į „Versmės“ skyrių priimami mokytis mokiniai, kuriems, remiantis Utenos Švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos įvertinimo pažymos išvada, nustatytas nežymus, vidutinis, žymus ir labai žymus intelekto sutrikimas bei dideli ir labai dideli ugdymo (-si) poreikiai.

Asmens priėmimo į Utenos Krašuonos progimnaziją tvarkos aprašas>>>